RSS
GoldenLine
Nowoczesna Firma
Blog
Tablet 7"
z Androidem 4.4
Tablet 10 cali dla uczestników
dla uczestników

Kariera

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób pełniących poniższe stanowiska.

Oracle Developer

Oferujemy
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o umowę B2B
  • Szkolenia i warsztaty wewnętrzne podnoszące kompetencje pracowników, certyfikację, możliwość rozwoju
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Współpracę przy wiodących projektach informatycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii
Oczekujemy
  • Wyższego wykształcenia technicznego pokrewnego ze stanowiskiem
  • Znajomości relacyjnych baz danych, bazy danych Oracle, języka SQL i PL/SQL
  • Doświadczenia minimum 2 lata pracy w podobnej roli
  • Proaktywnego podejścia
  • Umiejętności zdobywania informacji i samodzielnej nauki
  • Samodzielności, chęci rozwoju
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy
  • Mile widziana znajomość technologii Oracle APEX lub Oracle Forms.
  • Mile widziane posiadanie certyfikatów
Obowiązki w trakcie realizacji zadań
  • Realizacja zadań programistycznych w środowisku bazodanowym do przetwarzania danych
  • Tworzenie zaawansowanych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem SQL, PL/SQL’a i innych narządzi bazodanowych
  • Budowa aplikacji bazodanowych
  • Przetwarzanie i migracja danych
  • Tworzenie raportów i analiz
  • Tworzenie i wykorzystanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z użytkownikami rozwiązań celem doprecyzowania potrzeb

Konsultant/Trener Oracle - programista

Wymagania
Wykształcenie wyższe techniczne uzyskane z bardzo dobrymi wynikami (co najmniej tytuł magister inżynier).
Bogate doświadczenie w praktycznej pracy z bazą danych Oracle - administracją, programowaniem lub analizą danych.
Znajomość Oracle Forms, Oracle ADF i/lub Oracle APEX
Znajomość hurtowni danych, business intelligence, OLAP, ETL.
Doświadczenie w roli Konsultanta/Trenera/Instruktora.
Wcześniejsze publikacje na tematy techniczne - preferowane bazy danych.
Znajomość języka Java, C, C++ lub C#.
Gotowość do podróży służbowych po Kraju
Oferujemy
Pracę jako freelancer (na fakturę lub umowę o dzieło)
Pracę zadaniową
Atrakcyjne zarobki

Konsultant/Trener Oracle - administrator

Wymagania
Bogate doświadczenie w praktycznej pracy z bazą danych Oracle - administracją
Znajomość administracji Oracle (8, 9, 10, 11), Oracle RAC, Clusterware, ASM
Administracja hurtowniami danych.
Oferujemy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres praca@dataconsulting.pl