RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
English website
UK English versionInwentaryzacja licencji Oracle

Inwentaryzacja licencji Oracle ma na celu:

  • Obniżenie kosztów przeznaczanych na licencję Oracle poprzez zdiagnozowania nadmiarowego, zbędnego oprogramowania
  • Optymalizacja licencji – Celem optymalizacji jest zaproponowanie rozwiązań, których efektem będzie identyfikacja i wskazanie obszarów, w których zmniejszenie kosztów przeznaczanych na licencje nie spowoduje zmniejszenia jakości działania systemów. Celem jest również wskazanie możliwości wykorzystania zakupionego oprogramowania w nowych projektach.

Usługa przeznaczona jest w szczególności dla firm, w których należy przeprowadzić inwentaryzację posiadanych licencji Oracle w stosunku do zainstalowanego oprogramowania. Wynikiem audytu będzie techniczny raport inwentaryzacyjny – zawierający informacje zebrane podczas inwentaryzacji oprogramowania z uwzględnieniem czynników (np. zainstalowanych opcji oprogramowania) kluczowych z punktu widzenia licencjonowania, w kontekście aktualnych umów Klienta oraz planów zakupowych.

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio usług Oracle zrealizowanych przez konsultantów Database Consulting.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia, mają pytania lub chcą się upewnić odnośnie wyboru usługi prosimy o kontakt pod numerem 0-801 009 706. Nasz przedstawiciel służy pomocą i radą tak, aby mogli Państwo podjąć świadomą i trafną decyzję dotyczącą współpracy.