RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
English website
UK English versionOutsourcing

Oferujemy Państwu usługi polegające na wynajmowaniu naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów pozwalające, w ogólnym rozrachunku obniżyć koszty pracy przedsiębiorstwa. Są one bezpieczniejsze od zatrudnienia stałego pracownika np. pod względem ciągłości pracy. Posiadamy możliwości wynajmu specjalistów z poszczególnych dziedzin na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Oferowani przez nas pracownicy to: Programista Oracle, Starszy Programista Oracle/Forms/APEX, Konsultant/Trener technologii Oracle, Administrator bazy danych, Programista Microsoft SQL Server/T-SQL, Programista DB2, Programista MySQL/PHP

Możliwe jest zatrudnienie wynajmowanego pracownika zarówno w formie klasycznej, jak i zdalnej (e-outsouring), co redukuje koszty stałe. Taka forma jest szczególnie atrakcyjna w przypadku Administratorów bazy danych.

Przykładowe prace realizowane przez naszych Konsultantów

Dla międzynarodowej firmy z branży medycznej (obecnej w 150 krajach i zatrudniającej 80 tysięcy osób): Implementacja platformy monitorującej dla Oracle 9i, 10g i 11g w systemach AIX/Linux/HP-UX/Windows. Rozwiązanie obejmuje samodzielne instancje, Data-Guard, RAC, Clusterware, Grid Control Agent oraz ASM. Rozwiązanie używane na ponad 1500 instancji na całym świecie.

Dla międzynarodowej korporacji zajmującej się obsługą nieruchomości, systemami lojalnościowymi w 80 krajach na świecie: Audyt techniczny i optymalizacja hurtowni danych.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem 0-801 009 706. Nasz przedstawiciel służy pomocą i radą tak, aby mogli Państwo podjąć świadomą i trafną decyzję dotyczącą współpracy.