RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
English website
UK English versionPartnerstwo

W firmie najważniejsi są ludzie, a w biznesie - partnerzy. Wiemy o tym, dlatego aktywnie rozwijamy sieć swoich partnerów na terenie całego Kraju.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani włączeniem w swoją ofertę szkoleń otwartych związanych z produktami Oracle to partnerstwo z Database Consulting daje możliwość ich prowadzenia na najwyższym poziomie merytorycznym, na naszych materiałach i przez naszych Konsultantów. Współpracujemy chętnie z firmami szkoleniowymi, dystrybutorami i producentami oprogramowania. Udostępniamy kilkaset godzin szkoleń, warsztatów, oraz setki stron podręczników i bogate zestawy ćwiczeń. Oferujemy szkolenia, które są profilowane do potrzeb konkretnych odbiorców. Jako nieliczni w skali kraju nie skupiamy się wyłącznie na nauczaniu technologii, ale przede wszystkim na ćwiczeniu jej zastosowania w konkretnych specjalizacjach. Nasi konsultanci to certyfikowani i doświadczeni zawodowo specjaliści, autorzy publikacji na temat baz danych, współpracownicy największych firm sektora IT i edukacji w Polsce, którzy dodatkowo posiadają szerokie umiejętności metodyczne i przeszkolili setki osób - zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników oprogramowania Oracle.

Zapraszamy do przeczytania strony szkolenia lub ścieżki szkoleniowe w celu zapoznania się z katalogiem oferowanych produktów. Zachęcamy również do kontaktu pod numerem 0-801 009 706. Nasz przedstawiciel służy pomocą i radą tak, aby mogli Państwo podjąć świadomą i trafną decyzję dotyczącą współpracy.