RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
English website
UK English versionInstalacja i administracja serwerami GIS

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania, wdrażania, instalacji i konfiguracji serwerów GIS różnego typu - poczynając od serwerów baz danych GIS jak i serwerów usług GIS (zgodnych ze standardami OGC), aż po kompleksowe rozwiązania Web-GIS. umożliwiające wizualizację danych na mapach w przeglądarce WWW.

Geograficzne bazy danych

W naszych serwisach prezentować można informacje z geograficznych baz danych, np. działki, obszary, ulice, kina, szkoły, budynki, drzewa, przystanki, linie komunikacyjne itp. W ofercie jest sporządzanie takich baz (PostgreSQL - PostGIS, Oracle Spatial, ESRI:Shape, Mapinfo:Tab, OGC:GML). Zintegrowanie bazy danych z mapą pozwala na pobieranie informacji na temat wskazanego obiektu. Dodatkowo nasze programy umożliwiają zapis danych do bazy serwera z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.

Serwery WMS, WFS, WCS, WMTS - OGC

Stosowane przez nas programy i technologie pozwalają na udostępnianie map za pomocą standardów Open Geospatial Consortium (OGC): WMS - Web Map Service, WFS - Web Feature Service, WCS - Web Coverage Service lub WMTS - Web Map Tile Service. Wykorzystanie tych standardów gwarantuje możliwość wymiany danych geograficznych oraz metadanych pomiędzy niezależnymi systemami GIS i pozwala wykorzystać metodologię pracy w chmurze (cloud computing) w systemach GIS

Serwery Web-GIS, Geoserwery - instalacja

Serwery Web-GIS są w stanie przetwarzać dane GIS w celu ich prezentacji w internecie. Zastosowane oprogramowanie i rozwiązania technologiczne pozwalają na udostępnienie w przeglądarce internetowej danych nieograniczonych rozmiarem. Procesem tym steruje cały system programów, które trzeba w odpowiedni sposób zainstalować, skonfigurować i uruchomić.

Nasi specjaliści pozwolą Ci w pełni wykorzystać i zaprezentować posiadane dane geograficzne. Zachęcamy do kontaktu.

Realizujemy także usługi audytu wydajności jak i tuningu istniejących systemów GIS oraz usługi migracji danych pomiędzy rożnymi formatami

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio usług GIS zrealizowanych przez konsultantów Database Consulting.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem 0-801 009 706. Nasz przedstawiciel służy pomocą i radą tak, aby mogli Państwo podjąć świadomą i trafną decyzję dotyczącą współpracy.