RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
English website
UK English versionKonsultacje Oracle

Konsultacje to usługa polegająca na udostępnianiu wiedzy naszych specjalistów do dyspozycji Klienta. Dzięki temu nie jest konieczne zatrudnienie specjalisty na stałe w Państwa firmie, co znacznie redukuje koszty działania przedsiębiorstwa.

Konsultacje tematyczne - szkolenia wewnętrzne

To alternatywna do szkoleń usługa, umożliwiająca przekazywanie dokładnie tej samej wiedzy bezpośrednio w siedzibie klienta. Sprzęt, oprogramowanie i infrastrukturę w tym przypadku zapewnia Klient przez co może wykorzystać swoje istniejące zasoby, ograniczając koszty organizacji szkolenia i ewentualnej delegacji pracowników do innego miasta. Nasza oferta w tym zakresie jest niezwykle atrakcyjna cenowo, dlatego warto zapoznać się ze szczegółami. Konsultacje zaczynają być bardziej opłacalne już przy 4 szkolonych osobach i pozwalają na redukcje kosztów nawet o ponad 60% w porównaniu do ceny ich szkolenia.

Konsultacje tematyczne to identyczna wiedza, ćwiczenia, warsztaty i materiały dydaktyczne co na szkoleniach otwartych, w bardzo atrakcyjnych cenach. Lista tematów z których udzielamy konsultacji dostępna jest na stronie szkolenia

Konsultacje standardowe

Ten rodzaj konsultacji skierowany jest do Klientów, potrzebujących wsparcia w trakcie rozwoju lub pomocy w przypadku problemów związanych ze stosowaniem technologii Oracle. Obejmują one na przykład doradztwo w wyborze konkretnej bazy danych i jej dodatkowych opcji, wsparcie merytoryczne w trakcie wybierania sprzętu komputerowego, infrastruktury oraz wykorzystywanych technologii bądź opiniowanie przyjętych rozwiązań. W ramach tej opcji możliwe jest także zamówienie wykonania konkretnej usługi jak audyt, strojenie aplikacji bazodanowej, migracja danych itp.

Konsultacje obejmują także wsparcie merytoryczne udzielane drogą elektroniczną (e-mail, telefon - tzw. e-konsultcje), w tym dotyczące pomocy Konsultanta po odbytym szkoleniu.

W ramach konsultacji dokonywanych drogą e-mailową lub telefoniczną, możliwe jest skorzystanie z usługi "szybka pomoc" polegającej na merytorycznym wsparciu i odpowiedzi na pytania najszybszymi kanałami komunikacji

Zachęcamy również do kontaktu pod numerem 0-801 009 706. Nasi przedstawiciele służą pomocą i radą tak, aby mogli Państwo podjąć świadomą i trafną decyzję dotyczącą współpracy.