RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
English website
UK English version1O209G - IBM OpenPages: Business Process Authoring (v7.4) (1O209GPL)

Autoryzacja

Szkolenie autoryzowane IBM

Cena szkolenia zamkniętego 1O209G

Teraz jeszcze niższe ceny! Zachęcamy do kontaktu


Terminy szkoleń otwartych 1O209G

Zapytaj o termin szkolenia otwartego!

Kod szkolenia

1O209G, 1O209GPL, 1O209GPL

Dla kogo

Integration engineers, software engineers, IT specialists, integration specialists, and IT operations specialists who want to develop and implement business processes for IBM OpenPages

Czas trwania

2 dni

Cel

Please refer to course overview.

*** For inquiries and scheduling for this course, 
please contact wfssedu@us.ibm.com ***

This is an IBM ISDR course.

Opis

*** For inquiries and scheduling for this course, 
please contact wfssedu@us.ibm.com ***

This is an IBM ISDR course.

Contains: instructional and interactive content, demonstrations and hand-on simulated exercises.

This training is designed to enable software developers to develop and implement business processes for the IBM OpenPages GRC platform using the IBM Business Process Management application.  The focus will be on integration points with IBM OpenPages GRC Platform and the Platform Toolkit that provides reusable components and functionality to allow accessing OpenPages object instances, integrating user interfaces as well as process troubleshooting and maintenance tools.

Wymagania wstępne

-  IBM OpenPages Core Team Fundamentals (at a minimum)
-  IBM OpenPages Administration (recommended)
-  Familiarity with IBM Business Process Manager (8.5.7 or later)
-  Solid understandng of Business Process Management (BPM) concepts

Poruszane zagadnienia

• Introduction to IBM BPM in IBM OpenPages
• A Fundamental Example
• Business Objects
• Client-Side Human Services
• Integration Services
• Coach Pages
• Example Processes and Hands-on Exercises

Szkolenia autoryzowane IBM prowadzone są w oparciu o partnerstwo z LearnQuest - jednej z kilku firm starannie wyselekcjonowanych jako Globalni Dostawcy Szkoleń IBM.

Zgłaszanie uczestnictwa

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 398 47 81

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia, mają pytania lub chcą się upewnić odnośnie wyboru szkolenia prosimy o kontakt pod numerem 0-801 009 706. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz pomogą w podjęciu trafnej decyzji.

*Podane kwoty są cenami netto za szkolenie zamknięte po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń prywatnych (zamkniętych) dla grup co najmniej 4 osób. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi za wyjątkiem promocji "Samsung Galaxy Tab 3 gratis" (o ile ta ma zastosowanie dla danego szkolenia). Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

**Podane kwoty za szkolenia otwarte są cenami netto po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń otwartych. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi w tym nie łączy się z promocją "Samsung Galaxy Tab 3 gratis". Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów na stronie.