RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
English website
UK English version1O305G - IBM OpenPages: Core Team Fundamentals (v8.0) (1O305GPL)

Autoryzacja

Szkolenie autoryzowane IBM

Cena szkolenia zamkniętego 1O305G

Teraz jeszcze niższe ceny! Zachęcamy do kontaktu


Terminy szkoleń otwartych 1O305G

Zapytaj o termin szkolenia otwartego!

Kod szkolenia

1O305G, 1O305GPL, 1O305GPL

Dla kogo

IBM OpenPages customer core team members

Czas trwania

1 dni

Cel

Please refer to course overview.

*** For inquiries and scheduling for this course, 
please contact AI-Learning@ca.ibm.com ***

This is an IBM ISDR course.

Opis

*** For inquiries and scheduling for this course, 
please contact AI-Learning@ca.ibm.com ***

This is an IBM ISDR course.

This course introduces IBM OpenPages customer core team members to OpenPages concepts, terminology, and functionality. You will gain an understanding of OpenPages object types, hierarchy models, object instances, and relationships between object instances. Sample business cases are incorporated into usage scenarios, demonstrations, and learning activities. 

Wymagania wstępne

No IBM OpenPages GRC Platform experience is required.
Experience using basic browser functionality.

Poruszane zagadnienia

• Define ‘Object Type’ 
• Define ‘Object Instance’ 
• Recognize an object model map 
• Explain parent-to-child associations 
• Recognize the business entity overview 
• Differentiate between the following 
   - Helper 
   - Utility 
   - Trigger

Szkolenia autoryzowane IBM prowadzone są w oparciu o partnerstwo z LearnQuest - jednej z kilku firm starannie wyselekcjonowanych jako Globalni Dostawcy Szkoleń IBM.

Zgłaszanie uczestnictwa

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 398 47 81

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia, mają pytania lub chcą się upewnić odnośnie wyboru szkolenia prosimy o kontakt pod numerem 0-801 009 706. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz pomogą w podjęciu trafnej decyzji.

*Podane kwoty są cenami netto za szkolenie zamknięte po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń prywatnych (zamkniętych) dla grup co najmniej 4 osób. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi za wyjątkiem promocji "Samsung Galaxy Tab 3 gratis" (o ile ta ma zastosowanie dla danego szkolenia). Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

**Podane kwoty za szkolenia otwarte są cenami netto po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń otwartych. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi w tym nie łączy się z promocją "Samsung Galaxy Tab 3 gratis". Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów na stronie.