RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
English website
UK English versionG1103G - IBM Algorithmics Modeling for FRTB (v5.1) (G1103GPL)

Autoryzacja

Szkolenie autoryzowane IBM

Cena szkolenia zamkniętego G1103G

Teraz jeszcze niższe ceny! Zachęcamy do kontaktu


Terminy szkoleń otwartych G1103G

Zapytaj o termin szkolenia otwartego!

Kod szkolenia

G1103G, G1103GPL, G1103GPL

Dla kogo

This intermediate course is for risk managers, financial engineers, business analysts, project team members for FRTB implementation.

Czas trwania

1 dni

Cel

Please refer to Course Overview for description information.

*** For inquiries and scheduling for this course, 
please contact wfssedu@us.ibm.com ***

This is an IBM ISDR course.

Opis

*** For inquiries and scheduling for this course, 
please contact wfssedu@us.ibm.com ***

This is an IBM ISDR course.

This course provides an overview of the revised frramework for market risk capital requirements issued by the Basel Committee (January 2016 publication), commonly referred to as FRTB  (Fundamental Review of the Trading Book). The course focuses on the analytic solution (RiskWatch).

Wymagania wstępne

G1102 IBM Algorithmics Foundations of Risk and Financial Engineering Workbench or
 

Poruszane zagadnienia

Szkolenia autoryzowane IBM prowadzone są w oparciu o partnerstwo z LearnQuest - jednej z kilku firm starannie wyselekcjonowanych jako Globalni Dostawcy Szkoleń IBM.

Zgłaszanie uczestnictwa

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 398 47 81

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia, mają pytania lub chcą się upewnić odnośnie wyboru szkolenia prosimy o kontakt pod numerem 0-801 009 706. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz pomogą w podjęciu trafnej decyzji.

*Podane kwoty są cenami netto za szkolenie zamknięte po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń prywatnych (zamkniętych) dla grup co najmniej 4 osób. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi za wyjątkiem promocji "Samsung Galaxy Tab 3 gratis" (o ile ta ma zastosowanie dla danego szkolenia). Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

**Podane kwoty za szkolenia otwarte są cenami netto po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń otwartych. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi w tym nie łączy się z promocją "Samsung Galaxy Tab 3 gratis". Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów na stronie.