RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
Tablet 7"
z Androidem 4.4
Tablet 10 cali dla uczestników
dla uczestników

G3004G - IBM Algorithmics Introduction to Algo Credit Manager (v5.3) (G3004GPL)

Autoryzacja

Szkolenie autoryzowane IBM

Cena szkolenia zamkniętego G3004G

Teraz jeszcze niższe ceny! Zachęcamy do kontaktu


Terminy szkoleń otwartych G3004G

Zapytaj o termin szkolenia otwartego!

Kod szkolenia

G3004G, G3004GPL, G3004GPL

Dla kogo

This course is intended for relationship managers, credit managers, business division managers, risk managers and business analysts who will be working on the implementation.

Czas trwania

2 dni

Cel

Please refer to course overview.

Opis

This course will introduce the audience to the concepts of Algo Credit Manager (ACM) and explain the various options to view risk, exposure, mitigation, and limits. It will highlight the process of setting up counterparty structures, views of the own bank structures, and aggregation of risk across various criteria.

Wymagania wstępne

There are no prerequisites for this course.

Poruszane zagadnienia

1. Concepts and Methodology
2. Navigation
3. Credit Workflow Overview
4. Risk Entity Structures
5. Consolidation
6. Risk Control Overview
7. Facilities and Mitigation
8. Treasury / Capital Markets
9. Credit Limit Management
10. Excess Management

Szkolenia autoryzowane IBM prowadzone są w oparciu o partnerstwo z LearnQuest - jednej z kilku firm starannie wyselekcjonowanych jako Globalni Dostawcy Szkoleń IBM.

Zgłaszanie chęci uczestnictwa

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu prosimy o pobranie i wypełnienie formularza lub wygenerowanie go ze strony, a następnie przeslanie faksem na numer (22) 398 47 82.

Pobierz formularz zgłoszenia w formacie DOC
Pobierz formularz zgłoszenia w formacie PDF

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia, mają pytania lub chcą się upewnić odnośnie wyboru szkolenia prosimy o kontakt pod numerem 0-801 009 706. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz pomogą w podjęciu trafnej decyzji.

*Podane kwoty są cenami netto za szkolenie zamknięte po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń prywatnych (zamkniętych) dla grup co najmniej 4 osób. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi za wyjątkiem promocji "Samsung Galaxy Tab 3 gratis" (o ile ta ma zastosowanie dla danego szkolenia). Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

**Podane kwoty za szkolenia otwarte są cenami netto po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń otwartych. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi w tym nie łączy się z promocją "Samsung Galaxy Tab 3 gratis". Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów na stronie.