RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
Tablet 7"
z Androidem 4.4
Tablet 10 cali dla uczestników
dla uczestników

WB831G - IBM Business Process Manager and Watson Cognitive Processes using Bluemix (WB831GPL)

Autoryzacja

Szkolenie autoryzowane IBM

Cena szkolenia zamkniętego WB831G

Teraz jeszcze niższe ceny! Zachęcamy do kontaktu


Terminy szkoleń otwartych WB831G

LokalizacjaPoczątekKoniecCena za osobę**Waluta
Poland Virtual Time-ENG2017-11-062017-11-06600EUR
Poland Virtual Time-ENG2017-12-042017-12-04600EUR

Zapytaj o termin szkolenia otwartego!

Podane kwoty są promocyjnymi** cenami netto

Kod szkolenia

WB831G, WB831GPL, WB831GPL

Dla kogo

This course is designed for IBM Business Process Manager application developers.

Czas trwania

1 dni

Cel

  • Create an integration to IBM Watson services
  • Implement cognitive services inside a BPM process

Opis

This course teaches you how to create cognitive business processes. IBM Watson has over 15 cognitive services that you can use to enhance your business processes through language, speech, vision, and data insights, with more services planned for the future. By connecting to the Watson APIs on IBM Bluemix, you can improve your business processes and eliminate common difficulties by adding cognitive solutions to your process.

For information about other related courses, see the IBM Training website:

ibm.com/training

Wymagania wstępne

  • An active account on IBM Bluemix (a 30-day free trial is available)
  • Basic developer skills

Poruszane zagadnienia

Course introduction
Cognitive processes, the future of BPM
Exercise: Building a Watson language translator cognitive service in IBM Business Process Manager
Course summary

Szkolenia autoryzowane IBM prowadzone są w oparciu o partnerstwo z LearnQuest - jednej z kilku firm starannie wyselekcjonowanych jako Globalni Dostawcy Szkoleń IBM.

Zgłaszanie chęci uczestnictwa

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu prosimy o pobranie i wypełnienie formularza lub wygenerowanie go ze strony, a następnie przeslanie faksem na numer (22) 398 47 82.

Pobierz formularz zgłoszenia w formacie DOC
Pobierz formularz zgłoszenia w formacie PDF

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia, mają pytania lub chcą się upewnić odnośnie wyboru szkolenia prosimy o kontakt pod numerem 0-801 009 706. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz pomogą w podjęciu trafnej decyzji.

*Podane kwoty są cenami netto za szkolenie zamknięte po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń prywatnych (zamkniętych) dla grup co najmniej 4 osób. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi za wyjątkiem promocji "Samsung Galaxy Tab 3 gratis" (o ile ta ma zastosowanie dla danego szkolenia). Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

**Podane kwoty za szkolenia otwarte są cenami netto po zastosowaniu promocyjnych zniżek i dotyczą wyłącznie szkoleń otwartych. Promocja cenowa nie łączy się z innymi promocjami lub programami zniżkowymi w tym nie łączy się z promocją "Samsung Galaxy Tab 3 gratis". Promocja cenowa ograniczona czasowo i do wyczerpania limitu promocyjnej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia promocji cenowej w dowolnej chwili. Podane ceny uwzględniają zniżkę dla podmiotów nie korzystających ze zwolnienia z podatku VAT.

Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów na stronie.