RSS
GoldenLine
Facebook
Nowoczesna Firma
Blog
English website
UK English version

Zespół Database Consulting

W firmie najważniejsi są ludzie. Nad świadczeniem usług najwyższej jakości przez Database Consulting czuwa szereg specjalistów i członków naszego zespołu. Spośród kilkudziesięciu współpracujących ze sobą osób (trenerów, konsultrantów, specjalistów sprzedaży i pracowników administracyjnych) wymieniamy tutaj tylko kilkoro z nich.

Rafał - Senior Database Specialist
Oracle Database SQL Certified Expert
Oracle Advanced PL/SQL Developer Certified Professional
IBM Certified Database Associate
IBM Certified Solution Developer
Oracle Database Data Warehousing Certified Implementation Specialist

Trener zaawansowanych technologii korporacyjnych z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Autor setek stron materiałów szkoleniowych, który przeszkolił ponad tysiąc osób. Praktyk i pasjonat baz oraz hurtowni danych, specjalista w zakresie tuningu. W roli konsultanta wspiera rozwój korporacji, a w szczególności spółek z branży finansowej i ubezpieczeniowej.

 

Przemek - Senior Database Specialist
Oracle Database SQL Certified Expert
Oracle Advanced PL/SQL Developer Certified Professional
Autoryzowany trener technologii Oracle

Trener technologii bazodanowych, analizy i hurtowni danych. Konsultant techniczny z zakresu technologii APEX, tuningu baz, wytwarzania oprogramowania i zaawansowanych narzędzi opartych między innymi o rozwiązania Oracle. Pasjonat przestrzennych baz danych, systemów business intelligence oraz tuningu. Umiejętnie przekazał wiedzę setkom osób na tysiącach godzin szkoleń i warsztatów. Wspiera rozwój hurtowni danych i systemów masowo przetwarzających dane w największych korporacjach notowanych na szwajcarskiej giełdzie.

 

Radek - Senior Database Specialist
Oracle Database 9i Administrator Certified Professional
Oracle Database 10g Administrator Certified Professional
Sun Certified System Administrator

Trener technologii bazodanowych, specjalista z zakresu administracji dużymi bazami danych i środowiskiem Exadata. Przeszkolił administratorów środowisk odpowiedzialnych za utrzymanie ciągłości działania kilkudziesięciu największych instytucji i korporacji działających na naszym rynku. Zarządza zespołem administratorów odpowiedzialnych za zaplecze informatyczne i dane największych firm w sektorze ochrony zdrowia.

 

Tomek - Senior Database Specialist
Oracle Database 11g Data Warehousing Certified Implementation Specialist
Oracle Business Intelligence Foundation Suite 11g Certified Implementation Specialist
Oracle Advanced PL/SQL Developer Certified Professional
Oracle PL/SQL Developer Certified Associate
Oracle Database SQL Certified Expert

Trener technologii bazodanowych, specjalista z zakresu business intelligence i hurtowni danych. Pasjonat przetwarzania danych z analitycznym umysłem oraz olbrzymią umiejętnością przekazywania wiedzy. Wspiera rozwój największych firm farmaceutycznych na świecie.

 

Michał - Senior Database Specialist

Trener i specjalista z zakresu administracji bazami danych i środowisk wysokiej dostępności. Wspierał rozwój GPW, oraz odpowiadał za zarządzanie zespołem utrzymującym ciągłą dostępność krytycznych środowisk największych firm sektora ubezpieczeniowego w Polsce.

 

Daniel - Senior Database Specialist

Trener i specjalista z zakresu programowania i rozwoju oprogramowania związanego z bazami danych w tym technologii Oracle Forms. Wspierał rozwój NBP i systemów wiodącego polskiego ubezpieczyciela.

 

Karolina - Key Account Manager & Marketing Specialist

Specjalistka z zakresu sprzedaży i marketingu. Zrobi prawie wszystko aby przygotować ofertę spełniającą oczekiwania naszych Klientów. Nieoceniona pomoc całego zespołu Database Consulting.

 

Magda - Delivery Manager

Magda skrupulatnie dba o każdy szczegół podczas realizacji naszych usług dla Klientów. Jej profesjonalizm i zaangażowanie pozwalają skoordynować wszystkie elementy niezbędne do świadczenia usług najwyższej jakości.

 

Łukasz - Sales Specialist

Specjalista sprzedaży zajmujący się obsługą Klientów i przygotowywaniem ofert. Dzięki niemu Klienci otrzymują szybką i zoptymalizowaną pod kątem oczekiwań i kosztów wycenę.

 

Henryk - Sales Backoffice Specialist

Specjalista wsparcia w zakresie analizy potrzeb Klientów. Dzięki niemu Klienci otrzymują ofertę zgodną z ich nawet najbardziej niestandardowymi oczekiwaniami.

 

Zachęcamy do kontaktu pod numerem 0-801 009 706. Nasz przedstawiciel służy pomocą i radą tak, aby mogli Państwo podjąć świadomą i trafną decyzję dotyczącą współpracy.